2022 SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları

2022 SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları

SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları, 2022 yılına ait SRC, ODY ve ÜDY Belgesi alacak Ticari Araç kullanan şoförlerin girecekleri Mesleki Yeterlilik Belgesi fiyatları belli oldu. Fiyatların tamamını Milli Eğitim Bakanlığı taban fiyat komisyonu tarafından belirlenmiştir. SRC, ODY ve ÜDY Belgesi Sınavlarında sınava girecek adayların ödemesi gereken sınav harcı ise 100 TL olarak belirlendi.

2022 senesine ait SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Fiyatları ve alınacak ders saatlerini daha detaylı incelemek için lütfen sayfalarımızı ziyaret ederek daha detaylı fiyat bilgisine erişebilirsiniz.

SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları
SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları

SRC Belgesi 2022 Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları 2022 yılı için yılın son ayında belirlenir. SRC Belgesi almak isteyen adayların hepsinin bilmesi gereken en önemli nüans ise bu belgelerin SRC Merkezleri tarafından değil de Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bildiriliyor olmasıdır. Ücretler indirim vaadi içerisinde olan kurum veya kuruluşlara itibar etmeyiniz. Değerli zaman ve maddi kayıp yaşamanızı istemeyiz.

ODY Belgesi 2022 Fiyatları

ODY Belgesi Fiyatları 2022 yılı için belirlendi. Milli Eğitim Bakanlığının açıkladığı yeni fiyat listesi Orta Düzey Yöneticilik belgesi almayı düşünen tüm Yolcu ve Yük Taşımacılığı faaliyeti gösteren firmalarda yönetici vasfı ile çalışma ve kariyer planları kuran kişiler için açıklandı.

ÜDY Belgesi 2022 Fiyatları

ÜDY Belgesi Fiyatları 2022 yılı için açıklandı. Yenilenen fiyat listesini tablo şeklinde detaylarıyla birlikte açıkladık.

BelgeToplam Ücret (KDV dahil)
SRC 1 BELGESİ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI
5.000,00 TL
SRC 2 BELGESİ YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI
4.000,00 TL
SRC 3 BELGESİ ULUSLARARASI EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI
5.000,00 TL
SRC 4 BELGESİ YURT İÇİ EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI
4.000,00 TL
ODY 1 BELGESİ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI
8.500,00 TL
ODY 2 BELGESİ YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI
7.000,00 TL
ODY 3 BELGESİ ULUSLARARASI EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI
8.500,00 TL
ODY 4 BELGESİ YURT İÇİ EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI
7.000,00 TL
ÜDY 1 BELGESİ ULUSLARARASI YOLCU TAŞIMACILIĞI
9.500,00 TL
ÜDY 2 BELGESİ YURTİÇİ YOLCU TAŞIMACILIĞI
8.500,00 TL
ÜDY 3 BELGESİ ULUSLARARASI EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI
10.000,00 TL
ÜDY 4 BELGESİ YURT İÇİ EŞYA VE KARGO TAŞIMACILIĞI
8.500,00 TL

Fiyatların belirlenmesi Milli Eğitim Bakanlığının belirlediği Taban Fiyat Komisyonu tarafından SRC Belgesi Ücretleri / Fiyatları, ODY Belgesi Ücretleri / Fiyatları ve ÜDY Ücretleri / Fiyatları belirlenmektedir. Aslında belirlenen bu fiyatlar en alt limiti olarak bilinmelidir.

Alacağınız belgenin fiyatından ziyade alacağınız eğitimlerde önem arz etmektedir. Çok ucuza alacağınız SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi gibi hizmetler de sınav başarınızı etkilemeyecek ve sınav başarısızlığı nedeni ile hem zamandan hem de maddi olarak kayıplar yaşamak istemezsiniz.

Alanında uzman eğitmenler eşliğinde sizlere eğitim veriyor ve alacağınız her eğitimin destekçisi oluyoruz.

SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları
SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları

SRC Belgesi Eğitimi

SRC Belgesi alacak adayların fiyatlardan ziyade en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de hangi derslerden sorumlu oldukları ve kaç saat eğitim almaları gerektiği konudur. Bunlar ile ilgili SRC Belgesi Dersleri sayfamızda tüm detaylı açıklamaları yaptık. Oradan detayları inceleyebilirsiniz.

ODY Belgesi Eğitimi

ODY Belgesi alacak adayların fiyatlar dışında bizlere yönelttiği sorular arasında ODY Belgesi Dersleri oluyor. Tüm detaylı ders saat ve bilgilerin hepsini ODY Belgesi Dersleri sayfamızda açıkladık.

ÜDY Belgesi Eğitimi

ÜDY Belgesi alacak adayların sorduğu sorular arasında en çoğu ders saatleri ve eğitimler ile ilgidir. ÜDY Belgesi alacak adaylar için ÜDY Belgesi Dersleri ve saatlerini bir sayfada topladık. Oradan detaylarıyla birlikte inceleyebilirsiniz.

SRC, ÜDY ve ODY Belgesi Nereden Alınır?

SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları, İstanbul Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi ile 0216 493 42 42 veya 0549 493 42 42 numaralı telefonlarından 09:00 / 20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için araştırma yapıyorsanız size en yakın SRC Kursu için tıklayınız.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için tercih edebileceğiniz kurs Denge SRC Kursudur.

SRC ODY ÜDY Psikoteknik Belgesi
SRC – ODY ve ÜDY Fiyatları

Tuzla bölgesinde bulunan SRC Kursumuza gelerek 1 ayda SRC Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Psikoteknik Merkezimize başvurarak randevunuzu alabilirsiniz.