SRC, ODY ve ÜDY Merkezi

SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi

İstanbul ili Anadolu Yakası Tuzla ilçesinde 2018 yılında faaliyete geçen Mesleki Yeterlilik Kursumuz akreditesini Milli Eğitim Bakanlığından almış olup Milli Eğitim Bakanlığı hem ruhsatı hemde onayına sahiptir.

Geride edinmiş olduğu 20 yıllık tecrübesini değerli adaylarına aktarmayı hedefinde barındıran ve bugüne kadar Ehliyet, İleri Sürüş Teknikleri ve Sürüş ile ilgili birçok sektörde görev yapmış olan eğitmen kadrosu ile yola çıkmıştır. Sürücülerin önemli bir eğitimden geçmelerini ve bireysel olarak değil toplumsal olarak farkındalıklar yaratmanın ve bilinçlendirmenin farkında olan kadrosu bu yönde geçmişte ve yakın tarihte önemli adımlar atmıştır.

SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi eğitimlerinin tamamı alanında uzman eğitmenler tarafından verilmektedir. Başarı oranı ilk açıldığı günden bugüne %96’nın aşağısına inmemiştir. Bölgesinde en doğru eğitim ve en kaliteli kurum olma yolunda da kendini ispat etmiştir.

Gerek bireysel gerekse kurumsal noktada 2018’den günümüze kadar birçok kişiye belge verirken bunun yanında bilinçlendirici sosyal projeler ile de temas etmeyi başarmıştır.

Alanında en iyi SRC Eğitmeni, ODY Eğitmeni ve ÜDY Eğitmeninden ziyade en iyi SRC, ODY ve ÜDY Merkezi ünvanını da almıştır.

İstanbul da SRC Belgesi denildiğinde En İyi SRC Merkezi,

İstanbul da ODY Belgesi denildiğinde En İyi ODY Merkezi,

İstanbul da ÜDY Belgesi denildiğinde En İyi ÜDY Merkezi olmayı başarmıştır.

Sizlerde bilgi almak veya ücretsiz seminer, eğitimlerimizden faydalanmak istiyorsanız bizlere hemen ulaşınız.

SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Hizmet Merkezleri

Pendik, Tuzla, İçmeler, Sultanbeyli, Kartal, Maltepe, Gebze, Dilovası, ve İstanbul‘un hemen hemen her bölgesinde SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi olarak hizmet vermekteyiz.

Sizlerde src belgesi, ody belgesi, üdy belgesi ihtiyaç duymanız halinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Merkezimiz kurduğu günden bugüne amacının eğitim olduğunu benimsemiş ve bu çizgiden hiç bir şekilde çıkmamış ve hedefi daima bu çizgi üzerinde bilinçli adaylar yetiştirmek olmuştur. Türkiye‘nin ve hatta özelikle İstanbul bölgesinin en iyi src merkezi olmak ve olabilmekte bu özverili çalışmanın ürünü olduğunun farkında olmuş ve hedeflerini daima yükseklere taşıyarak bugün ki vizyon oluşumunu tamamlamıştır ve tamamlamaya devam etmektedir.