2024 ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır?

ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır

ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır, ÜDY2 belgesi almak istiyorsunuz ve nereden alacağınızı bilmiyorsanız, artık Denge ÜDY Merkezi sizin için en yakın yerlerde hizmet veriyor. İstanbul ilinde Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, İçmeler, Şifa ilçelerinde; Kocaeli (İzmit) ilinde ise Gebze, Darıca, Dilovası ilçelerinde ÜDY2, ÜDY2 Eğitimi, ÜDY2 Merkezi ve ÜDY2 Sınavı hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzman eğitmenler eşliğinde size destek olmaktan mutluluk duyarız. Hemen detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz…

ÜDY2 belgesi 2017’den itibaren Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiştir. ÜDY2 almadan önce başvurduğunuz ÜDY Merkezinin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ÜDY2 vermeye yetkili olduğundan emin olun.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve yetkilendirilmiş kurumlardan ÜDY2 alabilirsiniz. Tuzla Denge Ulaştırma Hizmetleri Mesleki Yeterlilik Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bir eğitim kurumudur.

ÜDY2 Belgesi Sınavı Nasıl Olur?

ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır, “ÜDY2 Sınavı Nasıl Yapılır?” sorusu özellikle ilk defa ÜDY2 adayları tarafından sıkça sorulan bir sorudur. Hafta sonu düzenlenen ÜDY2 Sınavları sabah 10:00’da başlar.

Yazılı ÜDY2 Sınavı: İlk gireceğiniz ÜDY2 Sınavı 40 sorudan oluşur. Bu yazılı sınavda en az 28 soruyu doğru cevaplamanız ve 70 puan veya üzeri almanız gerekmektedir.

Başarılı olan adaylarımız sınavın hemen ardından ÜDY2 Belgelerini alabilirler.

ÜDY2 için toplam 4 sınav hakkınız bulunmaktadır. Eğer bir sınavda başarısız olursanız, bir sonraki sınava girebilirsiniz. Bir sonraki sınava girmek için 1 ay beklemeniz gerekmez; genellikle 15 günde bir ara sınav yapılır. Eğer toplamda 4 hakkınızı kullandıysanız, tekrar ÜDY2 Belgesi için kayıt olmanız gerekecektir.

ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır
ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır

ÜDY2 Belgesi Sınav Sonuçlarının Açıklanması

ÜDY2 Sınav Sonuçları aynı gün içinde açıklanır. Yaptığınız ÜDY2 Sınavının sonuçlarını aynı gün öğrenebilirsiniz.

ÜDY2 Belgesi Sınavından Başarısız Oldum Ne Yapmalıyım?

ÜDY2 Sınavı için toplamda 4 sınav hakkınız bulunmaktadır. Bir sınavda başarısız olduğunuzda, diğer hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak, tüm haklarınızı kullandığınızda kaydınız silinir ve bir sonraki dönem için tekrar ÜDY2 Kaydı yaptırmanız gerekir.

ÜDY2 Belgesi Sınav Harcının Yatırılması

ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır, ÜDY2 Sınav Harcı Milli Eğitim Bakanlığına kayıt olduğunuz ÜDY2 Merkezi tarafından yatırılır. Ücreti 2024 yılı ÜDY2 Sınav Harcı 600,00 TL‘dir.

ÜDY2 Belgesi Belge Harcının Yatırılması

ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır, ÜDY2 Harcı Ulaştırma Bakanlığına tarafınızdan yatırılır. VakıfBank veya HalkBank Bankalarının ATMlerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başarılı olmanız halinde yatırılan Belge Harcı 2024 yılı itibari ile 147,00 TL‘dir.

ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır?

İstanbul Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi ile 0216 493 42 42 veya 0549 493 42 42 numaralı telefonlarından 09:00 / 20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için araştırma yapıyorsanız size en yakın SRC Kursu için tıklayınız.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için tercih edebileceğiniz kurs Denge SRC Kursudur.

SRC ODY ÜDY Psikoteknik Belgesi
2024 ÜDY2 Belgesi Nereden Alınır

Tuzla bölgesinde bulunan SRC Kursumuza gelerek 1 ayda SRC Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Psikoteknik Merkezimize başvurarak randevunuzu alabilirsiniz.