2024 ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır?

ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır

ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır, ÜDY3 belgesi almak istiyorsunuz ve nereden alacağınızı bilmiyorsanız, artık Denge ÜDY Merkezi sizin için en yakın yerlerde hizmet veriyor. İstanbul ilinde Maltepe, Kartal, Pendik, Kaynarca, Tuzla, İçmeler, Şifa ilçelerinde; Kocaeli (İzmit) ilinde ise Gebze, Darıca, Dilovası ilçelerinde ÜDY3, ÜDY3 Eğitimi, ÜDY3 Merkezi ve ÜDY3 Sınavı hizmetleri sunmaktayız. Alanında uzman eğitmenler eşliğinde size destek olmaktan mutluluk duyarız. Hemen detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz…

ÜDY3 belgesi 2017’den itibaren Milli Eğitim Bakanlığına devredilmiştir. ÜDY3 almadan önce başvurduğunuz ÜDY Merkezinin Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ÜDY3 vermeye yetkili olduğundan emin olun.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış ve yetkilendirilmiş kurumlardan ÜDY3 alabilirsiniz. Tuzla Denge Ulaştırma Hizmetleri Mesleki Yeterlilik Kursu, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış bir eğitim kurumudur.

ÜDY3 Belgesi Sınavı Nasıl Olur?

ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır, “ÜDY3 Sınavı Nasıl Yapılır?” sorusu özellikle ilk defa ÜDY3 adayları tarafından sıkça sorulan bir sorudur. Hafta sonu düzenlenen ÜDY3 Sınavları sabah 10:00’da başlar.

Yazılı ÜDY3 Sınavı: İlk gireceğiniz ÜDY3 Sınavı 40 sorudan oluşur. Bu yazılı sınavda en az 28 soruyu doğru cevaplamanız ve 70 puan veya üzeri almanız gerekmektedir.

Başarılı olan adaylarımız sınavın hemen ardından ÜDY3 Belgelerini alabilirler.

ÜDY3 için toplam 4 sınav hakkınız bulunmaktadır. Eğer bir sınavda başarısız olursanız, bir sonraki sınava girebilirsiniz. Bir sonraki sınava girmek için 1 ay beklemeniz gerekmez; genellikle 15 günde bir ara sınav yapılır. Eğer toplamda 4 hakkınızı kullandıysanız, tekrar ÜDY3 Belgesi için kayıt olmanız gerekecektir.

ÜDY3 Belgesi Sınav Sonuçlarının Açıklanması

ÜDY3 Sınav Sonuçları aynı gün içinde açıklanır. Yaptığınız ÜDY3 Sınavının sonuçlarını aynı gün öğrenebilirsiniz.

ÜDY3 Belgesi Sınavından Başarısız Oldum Ne Yapmalıyım?

ÜDY3 Sınavı için toplamda 4 sınav hakkınız bulunmaktadır. Bir sınavda başarısız olduğunuzda, diğer hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak, tüm haklarınızı kullandığınızda kaydınız silinir ve bir sonraki dönem için tekrar ÜDY3 Kaydı yaptırmanız gerekir.

ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır
ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır

ÜDY3 Belgesi Sınav Harcının Yatırılması

ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır, ÜDY3 Sınav Harcı Milli Eğitim Bakanlığına kayıt olduğunuz ÜDY3 Merkezi tarafından yatırılır. Ücreti 2024 yılı ÜDY3 Sınav Harcı 600,00 TL‘dir.

ÜDY3 Belgesi Belge Harcının Yatırılması

ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır, ÜDY3 Harcı Ulaştırma Bakanlığına tarafınızdan yatırılır. VakıfBank veya HalkBank Bankalarının ATMlerinden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Başarılı olmanız halinde yatırılan Belge Harcı 2024 yılı itibari ile 147,00 TL‘dir.

ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır?

İstanbul Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi ile 0216 493 42 42 veya 0549 493 42 42 numaralı telefonlarından 09:00 / 20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için araştırma yapıyorsanız size en yakın SRC Kursu için tıklayınız.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için tercih edebileceğiniz kurs Denge SRC Kursudur.

SRC ODY ÜDY Psikoteknik Belgesi
2024 ÜDY3 Belgesi Nereden Alınır

Tuzla bölgesinde bulunan SRC Kursumuza gelerek 1 ayda SRC Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Psikoteknik Merkezimize başvurarak randevunuzu alabilirsiniz.