Sınavsız ODY Muafiyet Nedir? Şartları Nelerdir? 2023

Sınavsız ODY Muafiyet Nedir Şartları Nelerdir 2023

Genellikle Sınavsız ODY Belgesi hadisesi Muafiyetli ODY Belgesi yani Eğitim Muafiyetli ODY Belgesi ile karıştırılır. Eğitim muafiyeti tamamen ilgili üniversitelerin lojistik, turizm gibi bölümlerinden mezun olanları kapsamaktadır.

Sınavsız ODY Muafiyet Nedir? Şartları Nelerdir?

Sınavsız ODY Belgesi alabilmek için 25.02.2006 tarihinden geriye dönük olmak kaydı ile en az 3 yıl içerisinde yetki belgesine sahip bir firmanın kurucu veya kurucu temsilcisi, müdürü, şef, uzman gibi unvanlarda görev yapmış ve bunu belgelendirebiliyor olmanız gerekir.

Sınavsız ODY Muafiyet Nedir Şartları Nelerdir
ODY Muafiyet Nedir Şartları Nelerdir

Sınavsız ODY Belgesi‘ni alabilmek için Ulaştırma Müdürlüklerine bir dilekçe vermeniz gerekir. Dilekçe örneğini ve süreç ile ilgili bilgi için 0549 493 42 42 numaralı telefondan destek alabilirsiniz.

ODY Belgesi Nereden Alınır?

İstanbul Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi ile 0216 493 42 42 veya 0549 493 42 42 numaralı telefonlarından 09:00 / 20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Pendik ODY Belgesi ve Tuzla ODY Belgesi için araştırma yapıyorsanız size en yakın ODY Kursu için tıklayınız.

Pendik ODY Belgesi ve Tuzla ODY Belgesi için tercih edebileceğiniz kurs Denge ODY Kursudur.

SRC ODY ÜDY Psikoteknik Belgesi
ODY Belgesi

Tuzla bölgesinde bulunan ODY Kursumuza gelerek 1 ayda ODY Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Psikoteknik Merkezimize başvurarak randevunuzu alabilirsiniz.