SRC Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler? 2023

SRC Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler 2023

SRC Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler, sorusu genel olarak en çok sorulardan bir tanesidir. SRC belgelerinden herhangi birini almak için başvuru yapan sürücülerin SRC eğitimine katılmaları zorunludur.

SRC Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler?

Bu eğitimlere katılan sürücülere eğitimini tamamladıktan sonra kayıt oldukları kurs tarafından eğitimi tamamlama belgesi verilecektir.

SRC Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler
SRC Belgesi Alma Süreci Nasıl İlerler

Bu belge ile Milli Eğitim Bakanlığının yapacak olduğu sınava girilir. Sınavda başarılı olan kursiyerlerin SRC belgeleri ilk iş günü itibariyle harçları yatırılarak sahip olunabilir.

SRC sınavında baraj 100 puan üzerinden 70 puandır. Toplam 40 soru sorulmaktadır. 40 sorudan 28 doğru yapmak geçmek için yeterli olacaktır.

SRC Belgesi Nereden Alınır?

İstanbul Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi ile 0216 493 42 42 veya 0549 493 42 42 numaralı telefonlarından 09:00 / 20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için araştırma yapıyorsanız size en yakın SRC Kursu için tıklayınız.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için tercih edebileceğiniz kurs Denge SRC Kursudur.

SRC ODY ÜDY Psikoteknik Belgesi
Sınavsız SRC Belgesi SRC Muafiyet

Tuzla bölgesinde bulunan SRC Kursumuza gelerek 1 ayda SRC Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Psikoteknik Merkezimize başvurarak randevunuzu alabilirsiniz.