SRC Belgesi Sınav Sonucu Sorgulama 2023

SRC Belgesi Sınav Sonucu Sorgulama 2023

SRC Belgesi Sınav Sonucu Sorgulama, iki basamaklı girmiş olduğunuz SRC Belgesi sınavının yazılı sonuçları aynı gün içerisinde okulda panoya asılır. İkinci basamak görsel sınav sonuçlarınız ise bağlı bulunduğunuz kuruma yazılı olarak bildirilir.

SRC Belgesi Sınav Sonucu Sorgulama

SRC Belgesi Sınav Sonucu Sorgulama, SRC sınavının sonucunu öğrenebilmek için bağlı bulunduğunuz kurumdan destek alabilirsiniz. Başarılı olmanız halinde UAB tarafından SMS gelecektir. Ama bazı durumlarda SMS gelmeyen adaylarımız için detaylı sonuçlarını SRC Kursundan öğrenebilir.

SRC Belgesi Sınav Sonucu Sorgulama
SRC Belgesi Sınav Sonucu Sorgulama

Sınav sonrası sonuçlarınız liste şeklinde açılır, başarılı olmanız halinde görsel sınava tabi tutulursunuz. Görsel sınav sonuçlarınız için bağlı olduğunuz SRC Kursu ile iletişime geçiniz.

SRC Belgesi Nereden Alınır?

İstanbul Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezi ile 0216 493 42 42 veya 0549 493 42 42 numaralı telefonlarından 09:00 / 20:00 saatlerinde ulaşabilirsiniz.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için araştırma yapıyorsanız size en yakın SRC Kursu için tıklayınız.

Pendik SRC Belgesi ve Tuzla SRC Belgesi için tercih edebileceğiniz kurs Denge SRC Kursudur.

SRC ODY ÜDY Psikoteknik Belgesi
Sınavsız SRC Belgesi SRC Muafiyet

Tuzla bölgesinde bulunan SRC Kursumuza gelerek 1 ayda SRC Belgenizi alabilirsiniz. Psikoteknik Belgesi için randevu oluşturmanız gerekmektedir. Psikoteknik Merkezimize başvurarak randevunuzu alabilirsiniz.